Наші послуги
Ми допоможемо реалізувати мрію про ідеальне життя у вашому будинку. Сформуємо і перенесемо все на плоскість креслень, доповнимо нашим унікальним баченням та досвідом. Ми працюємо для того, щоб вам хотілось повертатись додому. Адже кожна деталь в ньому про Вас та для Вас.
15
Спеціалістів до ваших послуг
06
Авторський нагляд, ремонт "під ключ"
Планування
02
01
Ідея та концепція
Ми визначимо загальну ідею та стилістику майбутнього інтер'єру підбираємо основну кольорову гаму та оздоблювальні матеріали. Важливим етапом у розробці дизайн-проєкту є складання технічного завдання, де ми проговоримо основні потреби та побажання замовника.
02
Планування
Проводимо попередній огляд приміщення, виконуємо обмірювальний план. Відповідно до технічного завдання та побажань замовника, и розробляємо 3 варіанти планувальних рішень, щоб обрати для Вас ідеальне рішення.
03
Візуалізації
На основі затвердженого планувального рішення та обраних оздоблювальних матеріалів, меблів та декоративних рішень ми розробляємо візуалізації усіх приміщень у необхідній кількості, щоб відобразити усі стилістичні, конструктивні та функціональні рішення.
04
Технічна документація
Дизайн-проєкт являє собою комплексне рішення по організації простору, що включає в себе вичерпний комплект планів, розгорток, специфікацій, що необхідні для ведення ремонтно-будівельних робіт.
05
Комплектація та декорування
Ключовий момент в оздобленні проєкту включає в себе вибір та замовлення необхідних матеріалів, меблів, освітлення, приладів. Повне забезпечення та контроль термінів постачання і якості."
06
Авторський нагляд, ремонт "під ключ"
Особистий контроль автора за реалізацією проєкту. Внесення правок та змін, які виникають у ході реалізації. Консультація будівельників, коригування проєктних рішень в процесі ремонтних робіт. Залучення перевірених підрядників та гарантія якості виконання ремонтних робіт. Здача об’єкту «під ключ».
Планування
02
Отримати приклад дизайн-проєкту
Залиште вашу електронну пошту і ми надішелемо приклад дизайн-проєкту
Думаєте над проєктом?
 Давайте зустрінемось
Відправити запитВідправити запит
01.